Gizlilik Politikası

Düşsel Sanatlar Reklamcılık Basın Yayın Prodüksiyon ve Elektronik Yayıncılık İnternet hizmetleri globessl.com.tr Sitesi Gizlilik ilkeleri.


Bu gizlilik ilkeleri Düşsel Sanatlar Reklamcılık Basın Yayın Prodüksiyon ve Elektronik Yayıncılık İnternet hizmetleri tarafından, Globessl.com.tr'nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Globessl.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.


IP adresinizi sistemlerimizde oluşabilecek sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.


Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.


Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.globessl.com.tr adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.


Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;


1- SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.
3-Sitemiz dünya standardı olan Linux Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.


Düzeltme / Yenileme
Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
 


Globessl.com.tr

Düşsel Sanatlar Reklamcılık Basın Yayın Prodüksiyon ve Elektronik Yayıncılık İnternet hizmetleri

Adres ve Telefon Bilgilerimiz :

Adres : Yüzüncü Yıl Mah. Veysel Karani Cad. Mall City Residence No:15 A Blok Kat:1 Daire 10 (096/12) Bağcılar / İstanbul

Telefon : 0(212) 252 65 28

E-Posta Adreslerimiz;

Bilgi Almak İçin : info[at]globessl.com.tr
Sorularınız ve Sorunlarınız : destek[at]globessl.com.tr